Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018 - trwa głosowanie. Ponad 30 zgłoszeń o "incydentach związanych z wyborami"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2018 r. o 10:20 Powrót do artykułu
Uważam, że cisza wyborcza powinna zostać wydłużona, nawet do tygodnia lub miesiąca. Jak dobrze, że w mediach nie widać kłócących sie polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że cisza wyborcza powinna zostać wydłużona, nawet do tygodnia lub miesiąca. Jak dobrze, że w mediach nie widać kłócących sie polityków.
Proponuję dać czas politykom na prezentację tydzień przed wyborami. Poza tym okresem cisza wyborcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe prosze Pani/Pana. Wówczas cały tydzień kłamst i pomówieni bez możlwiosci obrony w sądach. I jeszcze jedno, za rozpoczecie kampamni przedwcześnie i zakończenie za późno powinna byc duskwalifikacja kandydata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ankieterom mówię co innego niż robię. I mam do tego prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisza wyborcza powinna obowiazywac caly czas. Przed i po wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22.5% o 12:00 w jednym z lokali na Kalinowszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak na wybory sie nie pojdzie ale pozniej do gderania to kazdy pierwszy a to nic sie nie zmieni a co mi to da itp itd jak zwykle czekanie na manne z nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie glosuje bo nie ma na kogo i mam kaca a pije dlatego, ze w tym poj...m kraju rzadzonym przez poj..ch politykow nie da sie zyc na trzezwo. Ci, ktorzy glosuja to albo zmanipulowane balwany bez krzty pomyslunku albo osoby, ktore same z polityki i zwiazkow z nia czerpia korzysci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... pójście na wybory jest po prostu najmądrzejszym sposobem do uczestniczenia w życiu naszej lubelskiej społeczności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie będzie na wyborach. Zasuwać 1000 km, by oddać głos. Wydać 1200zł na paliwo i dwa dni wyrwane z życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 69 lat i na wyborach ostatnio bylem w 1976 roku, żyje mi sie dobrze, zadnej wladzy nie akceptuje, z nikim sie nie utożsamiam, niech glosuja podnieceni i niech biadola że im źle. Ja mam pieniedzy jak lodu i sie nie podziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosując też oddajesz swój głos..... na zwyciężcę ;) Niby dorosły, dojrzały, doświadczony, a taka dupa :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że cisza wyborcza powinna trwać 363 dni w roku wyborów. Mam serdecznie dosyć tych telewizyjnych pyskówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska demokracja jest mniej więcej taka jak w Mongolii, rodzimy elektorat mamy bardzo wygadany ale raczej tempy. Co chwila powstają jakieś pseudo partie, jak nie Lepper to paligłup lub inny Kukiz ........a ludzie dają się na to nabrać. Żeby odstawić od władzy PiS należy głosować na PO a gdy ta wygra wtedy cały PiS od towarzyszy z gminy aż do prezesowych nieudaczników w stolicy postawić przed sądem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ida z calom rodzinom po kosciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ida z calom rodzinom po kosciele
 To lepiej kup sobie połówkę  De Luxa (to podobno najlepsa wódka),żonie Harnasia,a dzieciom komunija świnta wystarczy.Wybory odpuść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Żuk naruszyl cisze wyborcza na braci wieniawskich i w innych miescach wisza billboardy - nalezy sie mandacik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakas kpina. Ludziom w ogle nie zalezy czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie glosuje bo nie ma na kogo i mam kaca a pije dlatego, ze w tym poj...m kraju rzadzonym przez poj..ch politykow nie da sie zyc na trzezwo. Ci, ktorzy glosuja to albo zmanipulowane balwany bez krzty pomyslunku albo osoby, ktore same z polityki i zwiazkow z nia czerpia korzysci.
 Nie pij tyle. To szkodzi na głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Idę "podziękować". Mobilizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...